Ashley Madison: Seks, kłamstwa i skandal (2024)
2024 Ashley Madison: Seks, kłamstwa i skandal 2024, odcinek 1

Życie jest krótkie, zafunduj sobie romans

Life's Short, Have an Affair 53m
6,3 13
ocen
6,3 10 1 13
Ashley Madison: Seks, kłamstwa i skandal
powrót do forum 1 odcinka

Albo i nie jest to, że bohaterem tej opowieści jest katolik. Przykładny mąż i ojciec, zakochany w swojej żonie. Poziom hipokryzji tych ludzi jest dla mnie niewyobrażalny. I najlepsze - szukał tam wszystkiego tylko nie seksu.
O rany. Jak można się tak oszukiwać. Nie wiem co jest bardziej obrzydliwe. Portal który oficjalnie świadczy usługi jakie świadczy, czy ten człowiek.

Magdalena_R_filmweb

Pamiętam jak ten skandal wyszedł na światło dzienne, bo fo było niedługo po tym jak ich filmik z ogłoszeniem ciąży stał się viralem. Szczerze mówiąc jestem w szoku teraz jak okazuje się że występują w reality show po latach i to z własnej woli. Spodziewałabym się że milczenie w tej sprawie będzie im na rękę.

ocenił(a) serial na 6
Kalina_Consalida

Prawda? Teraz będą mogli kręcić kasę na wybaczeniu w imię Boga XD

ocenił(a) serial na 7
Magdalena_R_filmweb

A co w tym takiego niewiarygodnego? Mało to obłudnych katolików chodzi po ziemi? A ten człowiek nawet nie był katolikiem, tylko chrześcijaninem. Jego duchowym opiekunem był pastor, a nie ksiądz.

ocenił(a) serial na 6
Neferubiti

Ok, mój błąd, faktycznie to był pastor. No może Ciebie to nie dziwi mnie jednak tak. Pada wiele słów na temat miłości, rodziny, dzieci i Jezusa. Jak bardzo pragnął kogoś kochać. A później się okazuje, że nie tylko facet założył konto na portalu stricte dla zdradzających małżonków to jeszcze zdradzał żonę dużo wcześniej. Mnie to ciągle szokuje. Ta hipokryzja jest oburzająca.

Magdalena_R_filmweb

Wiara, szczególnie na pokaz to niestety nadal bardzo dobra osłona i zabezpieczenie dobrego wizerunku. Nie jest też żadną tajemnicą, że ludzie wierzący są bardzo często największymi hipokrytami i przestrzegają swojej religii jak im akurat pasuje do narracji. Można to zauważyć zwłaszcza wśród starszego pokolenia. I portal i ludzie z niego korzystający są równie obrzydliwi, nigdy nie pojmę jak można wieść tak zakłamane, podwójne życie i móc z tym normalnie funkcjonować.

Necto

Ciekawe że pomijasz to, że jednym z głównych typków, co działał w tej firmie i brał kasę z działalności Ashley Madison jest przedstawicielem środowiska LGBT, środowiska które w dzisiejszych czasach kreuje się na największych strażników moralności.

divx_avi

Pomijam, bo to nie ma nic do rzeczy. Wątek jest o podwójnym życiu wzorowego katolika, więc w tym zakresie się wypowiedziałam. Nie interesuje mnie, że w zarządzie być może siedział przedstawiciel środowiska LGBT, bo to nie zmienia mojego postrzegania tej strony, a co o niej myślę, już napisałam. Nie zmienia to także moich poglądów, bo mogę jednocześnie wspierać środowiska LGBT i wiedzieć, że jakiś % tych środowisk to ludzie niemoralni lub gorzej, przestępcy. Ludzie niemoralni i przestępcy są w każdej grupie, a ja nie postrzegam środowisk LGBT jako strażników moralności i prawdopodobnie mało kto to robi poza twoimi wyobrażeniami. Ty z kolei, sądząc po przynajmniej trzech prawie identycznych komentarzach, nie możesz spokojnie przyjąć krytyki w stronę ludzi wierzących, bo widzisz w tym atak. Wiesz, można wspierać/być częścią jakiegoś środowiska i przy tym nie być kompletnie ślepym na zgniliznę, która może się w nim rozprzestrzeniać.

Necto

Pomijasz, bo to dla ciebie niewygodne, Piszesz o hipokryzji ludzi wierzących, ale nic nie piszesz o hipokryzji LGBT, tutaj gadka o moralności, jacy to my nie jesteśmy biedni i wiecznie pokrzywdzeni, a tutaj proszę duma z zarabiania kasy ze strony dla zdradzających. Zastanawiające jest też to, że oburzył cię tylko ten kato influencer, a o reszcie tych ludzi korzystających z Ashley Madison nie wspomniałaś ani słowem/

divx_avi

"Zastanawiające jest też to, że oburzył cię tylko ten kato influencer"

Ale tutaj nie ma nad czym się zastanawiać, napisałam wyżej, że o tym jest ten konkretny temat, więc do tego się odniosłam.

Necto

Co do hipokryzji, to LGBT-owcy są mistrzami hipokryzji

Magdalena_R_filmweb

A jednym z czołowych ludzi w tej firmie był gej, więc daruj sobie ten kolejny, żałosny atak na ludzi wierzących. Twoi ukochani przedstawiciele LGBT robili kasę na obrzydlistwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones